VMware، برترین محصول پیاده‌سازی زیرساخت ­های فوق ­همگرا

شرکت VMware  اعلام کرد که این شرکت در نوامبر 2018، به دلیل کامل بودن چشم انداز و توانایی­ اجرا در همه‌ی محور‌ها، در بینGartner Leaders Quadrant ، برای زیرساخت ­های فوق ­همگرا قرار گرفته است.

Yanbing Li معاون ارشد و مدیر کل واحد ذخیره‌سازی و دسترس ­پذیری در VMware گفت: 

«در دو سال گذشته پیشرفت ­های چشمگیری برای راهکارهای  VMware HCIدر زمینه نوآوری و کشش صنعت ایجاد کرده‌ایم.

ما اعتقاد داریم که قرارگیری‌ کمپانی VMware در Leaders Quadrant در آخرین گزارشات اعلام شده برای زیرساخت‌های فوق ­همگرا نه تنها اعتبار استراژی ما را تایید می‌کند،

بلکه همچنین نشان دهنده تمرکز مداوم ما برای ارائه راه حل قابل اعتماد در درجه سازمانی به مشتریان می‌باشد. ما احساس می‌کنیم که اکنون ارزش Full-Stack HCI  شناخته شده است.»

وی افزود:

« VMwareبا ارائه‌ی یک رویکرد Hardware Agnostic، در موقعیت منحصربه‌فردی قرار گرفته است تا بر اساس راهکار Cloud Foundation خود که از On-Premis تا Cloud گسترش می‌یابد، برای پشتیبانی از تحولات دیجیتال سازمان و راهبردهای Cloud، Full-Stack HCI ارائه نماید.»

VMware دارای بیشترین انعطاف‌پذیری در پیاده­ سازی HCI برای شرکت‌ها می‌باشد. این گزینه‌ها شامل موارد زیر هستند: 18 تولیدکننده‌ی سرور با 500 پیکربندی معتبر، که مشترکا تایید شده‌اند؛

تجهیزات آماده به کار که با Dell EMC، VxRail و VxRack بصورت مشترک مهندسی شده‌اند و همچنین بیش از 500 شرکت تامین کننده فضای Cloud عمومی‌که HCI را به عنوان یک سرویس ارائه می‌دهند.

با بیشتر از 17.000 مشتری که شامل بیش از نیمی از آنها در لیست 2.000  تا شرکت بزرگ دنیا می‌باشد،

 VMware vSAN راه‌حل‌های HCI پیشرو در صنعت را همراه با vSphere-Native و Flash-Optimized Storage برای پیاده ­سازی‌های خصوصی و عمومی ‌Cloud ارائه می­دهد.

به تازگی در کنفرانس VMworld 2018 در ایالات متحده، VMware با هدف جمع‌آوری بازخورد در مورد راه‌های بالقوه‌ای برای تسهیل مرکز داده‌ها از طریق حفاظت از داده‌های Native، سرویس ­های فایل و قابلیت ­های ذخیره سازی Native در Cloud، یک برنامه بتا خصوصی برای vSAN را به نمایش گذاشت.

در هسته‌ی استراتژی VMware Hybrid Cloud، در واقع VMware Cloud Foundation قرار دارد که مجموعه‌ای جامع از خدمات تعریف شده توسط نرم‌افزار را برای محاسبه، ذخیره‌سازی، شبکه، امنیت و مدیریت Cloud فراهم می‌کند.

اخیرا در VMworld 2018 در اروپا، VMware اعلام کرد که VMware Cloud Foundation 3.5 انتخاب‌های بیشتری را در گزینه‌های پیاده ­سازی در میان Cloud‌های خصوصی و عمومی فراهم خواهد کرد ‌و همچنین ادغام با VMware NSX-T و پشتیبانی از Kubernetes را ارائه خواهد داد.

افزایش توانایی و انعطاف‌پذیری این راهکار، یک مجموعه رو به رشد از بارهای کاری و طرح‌های Cloud را برای مشتریان فراهم می‌آورد.

VMware، برترین محصول پیاده‌سازی زیرساخت ­های فوق ­همگرا

نظر (02)

 1. یحیی
  11/16/2018

  🙂

  پاسخ
 2. سیروان
  11/16/2018

  چه خبره اینجا

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *