vmware به محصولات خود Avi Network را اضافه میکند

VMware قابلیت های مجازی سازی شبکه مرکز داده خود را با اعلام این که Avi Networks متعادل کننده بار، تجزیه و تحلیل و فناوری تحویل برنامه را برای مقدار نامشخص خریداری می کند.

Avi در سال 2012 توسط یک گروه از مهندسین و مدیران سیسکو تاسیس شده است و محصولات مختلفی از جمله محصولاتی نظیر نرم افزار مبتنی بر نرم افزار (ADC) و فایروال هوشمند وب را ارائه می دهد. این نرم افزار در حال حاضر با VMware vCenter و NSX، OpenStack، کنترل کننده های SDN شخص ثالث، و نیز Amazon AWS و Google Cloud Platform، Red Hat OpenShift و سیستم های سازمانی سازگاری با ظرف مانند Kubernetes و Docker ادغام شده است.

همکاری VMware و Avi Network

پس از بهم پیوستن ، تیم VMware و Avi Networks با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

تا برنامه Virtual Cloud Network VMware را ارتقا دهند،

سرویسهای L2-7 کامل را بسازند و تجربه ابرهای عمومی برای محیط های پیشین و مراکز داده را ارائه دهند. Tom Gillis ، معاون ارشد و مدیر کل، واحد کسب و کار شبکه و امنیت، VMware.

Gillis گفت:

ترکیب Avi Networks با VMware NSX بیشتر سازمان ها را قادر می سازد تا به فرصت ها و تهدیدات جدید پاسخ دهند، مدل های جدید کسب و کار را ایجاد کنند و خدمات را به تمام برنامه ها و داده ها ارائه دهند. “بر خلاف ADC های سنتی، Avi Networks نیازمند وسایل سفارشی نیست و می تواند به صورت پیش فرض، در ابرهای عمومی یا به عنوان یک سرویس استفاده شود، انعطاف پذیری جدید و زمان سریع تر برای ارزش گذاری با هزینه های پایین تر”.

 • نقش یکپارچگی Avi با VMware NSX

یکپارچگی Avi با VMware NSX ارائه یک سرویس خدمات کاربردی است که با کنترل کننده NSX هماهنگ شده است تا توازن بار خودکار، انعطاف پذیری خودکار را شامل تجزیه و تحلیل زمان واقعی برای برنامه های مستقر در محیط SDN ارائه دهد.

Avi همچنین در سرویسهای کاربردی، در زمان واقعی، در پاسخ به نیازهای عملکردی نظارت، مقیاس و تنظیم مجدد را تنظیم می کند.

مجازی سازی

VMware AviNetworks

نظر (03)

 1. 11/16/2018

  کیه

  پاسخ
 2. 11/16/2018

  مطلب بد نبود

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *