همکاری VMware و Dell EMC جهت مدیریت بهتر ساختار

VMware و Dell EMC

از آنجایی که شرکت‌ها به صورت مضاعف با اکوسیستم‌های توزیع شده سروکار دارند، نیاز آنها برای حفاظت از محیط مجازی‌شان از روز اول به صورت قابل ملاحضه‌ای در حال افزایش است. 

برای شرکت‌ها به‌کارگیری دیتاسنتر مبتنی بر نرم‌افزار یا SDDC برای مقابله با رشد فوق العاده سریع اطلاعات و کنار آمدن با درگرگونی دیجیتال کار راحت‌تری است.

دو شرکت‌ VMware و Dell EMC در حال ساختن اکوسیستمی مجازی هستند که سرویس ابری را برای مشتریانشان راحت‌تر ارائه دهد. 

این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد که کمتر نگران امور تکراری نسخه‌پشتیبان گرفتن باشند و تمرکزشان را برروی کسب‌وکارشان بگذارند.

مارک استاکهام، مدیر توسعه کسب‌وکار Data Protection Dell EMC و ویپول شاه، مدیر ارشد محصولات مدیریت Multi-Cloud اخیرا از قابلیت‌های جدید حفاظت از اطلاعات برای استفاده در محیط‌ vRealize پرده‌برداری کردند.  

این وبینار با صحبت‌های ویپول شاه در مورد اینکه چگونه vRealize Automation پلتفورم Multi-Cloud آینده است شروع شد و در ادامه در مورد اینکه، محافظت از اطلاعات برای ماشین‌های مجازی هرگز به این آسودگی نبوده است، پرداخته شد.

با وجود عملیات‌های برنامه کاربردی، تامین سازی قابل برنامه‌نویسی، خودکارسازی سرویس‌های ابری و قابلیت‌های Self-Driving برای شبکه‌های ابری خصوصی،

Hybrid و عمومی، vRealize Automation به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که ماشین‌های مجازی خود را طبق خواسته‌های خود، هرجا که بخواهند، اجرا و ایمن سازند.

همکاری VMware و Dell EMC

ویپول سپس در مورد قابلیت‌های جدید در vRealize Automation 7.5 صحبت کرد. 

با قابلیت‌هایی که بیش از پیش کارکرد در سرتاسر محیط ابری را ساده‌سازی می‌کند و در عین حال برای توسعه دهندگان ساخته شده است،

آخرین نسخه از این نرم‌افزار نشان‌دهنده سیر تکاملی رزومه VMware است. 

VMware حالا به کاربرانش اجازه انتخاب مدیریت در محل یا از طریق SaaS را می‌دهد و در عین حال ارائه‌دهنده خودکار‌سازی به ادمین‌های شبکه ابری و توسعه دهندگان پشتیبان را می‌دهد.

مارک استاکهام در مورد راه‌کارهای Data Protection Dell EMC برای محیط‌هایAutomation vRealize  گفت :

بارهای کاری مجازی برمبنای نرم‌افزار پشتیبان‌گیری می‌گردند،

این در صورتی است که شرکت‌ها همچنان در حال کار با شبکه‌های محلی، ابری و و یا محیط‌های Multi-Cloud برای رسیدگی به نیاز شما در مورد چگونگی مصرف منابع هستند. 

Dell EMC راهکار همه‌جانبه و یکپارچه‌ مجتمع شده درون رابط VMware جهت محافظت از اطلاعات ارائه داده است که OPEX را کاهش داده، باعث بهینگی بیشتر اپراتور می‌شود و اثرات ناشی از Storage را به حداقل می‌رساند تا مدیریت اطلاعات بهینه‌ و مقرون به صرفه باشد.

Dell EMC همچنین نسخه پشتیبان‌گیری و بازگردانی اطلاعات برپایه نرم‌افزار جهت اکوسیستم مجازی ارائه‌ داده است.

برای کاهش هزینه OPEX و زمان مورد نیاز برای مدیریت محفاظت اطلاعات، معماری محفاظت از اطلاعات چه در شبکه مجازی یا ابری پیاده‌سازی شده باشد، نکته کلیدی است. 

Dell EMC خودکار سازی را در سرتاسر بخش‌های محفاظت از اطلاعات با هدف خودکارسازی همه جانبه، قابلیت توسعه یابی، نسخه پشتیبان‌گیری و بازگردانی سریعتر، Deduplication اطلاعات و مدیریت ساده قابل شخصی سازی، ارائه داد. 

ماشین‌های پراکسی در کنار ماشین‌های مجازی قرار دارند تا بارکاری را از شبکه برداشته و نیاز پهنای‌باند را کاهش دهند که این امر به خصوص برای محیط‌های ابری مهم است. 

این امر اطمینان حاصل کننده آن است که اتفاقاتی که در پس‌زمینه رخ می‌دهد نیز بهینه سازی شده است.

پشتیبانی از IaaS و PaaS

که این امر به طور خودکار ماشین‌های مجازی را حذف و اضافه می‌کند. 

با وجود Data Protection Suite برای VMware، انتخاب‌های یک شرکت برای بازگردانی برای پیکر‌بندی انطاف‌پذیر است و بازگردانی بر اساس نیاز‌های خاص آن کسب‌و‌کار انجام می‌شود.  

 ادمین‌های IT می‌توانند سیاست‌هایی برای دوره‌های نگهداری ،Tagها، زمان انقضا، مقصد‌ Replication و موارد دیگر قرار دهند که به شرکت‌ها برای حفاظت از اطلاعاتشان قابلیت‌های Self-Service می‌دهد.

با پیاده‌سازی خودکار، قوانین استفاده شده برای شناسایی و دنبال کردن در SDDC خودکار سازی می‌شود 

راه‌کارهای Data Protection Dell EMC از اکوسیستم‌های IaaS و PaaS پشتیبانی می‌کند و می‌تواند سیاست‌های پویایی برای VMware SDDC بر پایه نام‌ها، Tagها، و دیگر نشانه‌های ماشین‌های مجازی قرار دهد.

نسخه‌پشتیبان گیری سازگار با برنامه‌های کاربردی این اطمینان را می‌دهد که کسب‌و‌کارها می‌توانند برنامه‌های کاربردی Mission-Critical خود را بازگردانی کنند.

نسخه SaaS پشتیبان گیری

این افزونه همچنین از پشتیبان‌گیری سازگار با برنامه کاربردی و بازگردانی از طریق Built-In Agents بهره‌مند می‌باشد.

  این راه‌کار از طریق VMware Solution Exchange قابل پیاده‌سازی است.

محفاظت از اطلاعات درون Blueprintها جایگذاری شده است که این اطمینان را حاصل می‌کند که ماشین‌های مجازی به صورت خودکار هنگام پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی و سرویس‌های پردازشی محافظت شده باقی می‌مانند. 

این افزونه محفاظت از اطلاعات را به صورت Native به عنوان بخشی از vRA Advanced Services ارائه میدهد و همه کارها در واسط کاربری vRA صورت می‌گیرد.

Dell EMC vRA Data Protection Extention نسخه پشتیبان‌گیری به عنوان یک سرویس یا BaaS و محفاظت از اطلاعات Self-Service برای محیط‌های VMware ارائه می‌دهد.

VMware vRealize Suite و Data Protection Dell EMC با هم خودکارسازی، مدیریت، انطباق‌پذیری برای کاربران را با مجتمع‌پذیری کامل با پرتال مشتریان ابری، ارائه می‌دهد.

نظر (02)

 1. فرزین
  11/16/2018

  بسیار عالی

  پاسخ
 2. سروش
  11/16/2018

  خوندم لذت بردم

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *