نرم افزار Teams مایکروسافت Slack را کنار میزند

مایکروسافت :   Microsoft Teams اکنون 13 میلیون کاربر فعال دارند و رقیب Slack را کنار زد

این شرکت در این هفته ویژگی های Microsoft Teams را با هدف کارگران خط مقدم معرفی کرد، زیرا همچنان این پلت فرم همکاری تیمی را در یک بازار هنوز در حال رشد است.

پیشی گرفتن Teams App مایکروسافت از Slack

طبق اطلاعات منتشر شده توسط شرکت پنجشنبه، برنامه همکاری تیم های مایکروسافت در حال حاضر توسط 13 میلیون کاربر به طور روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.
برای اولین بار از رقیب Slack پیشی گرفت.

مایکروسافت تیم های خود را در سال 2017 به عنوان رقیب Slack معرفی کرد که به عنوان جایگزین ایمیل برای ارتباطات داخلی پس از انتشار آن در سال 2014 توجه قابل توجهی به خود جلب کرده است.

استفاده رایگان کاربران از Teams مایکروسافت

بر خلاف Slack، که یک برنامه مستقل است،Teams مایکروسافت بدون هیچ هزینه اضافی برای مشتریان Office 365 در دسترس است که 180 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان وجود دارد.

 • مایکروسافت – که پیش از این ابزار پیشنهادی خود را برای Slack پیشنهاد خرید چند میلیارد دلاری در نظر گرفته است، منابع قابل توجهی را پشت سر هم تیم های خود قرار داده است و به سرعت از ویژگی های جدید برای تهیه طیف وسیعی از کاربردها استفاده کرده است. در حال حاضر برنامه اصلی شرکت برای همکاری و ارتباطات سازمانی، جایگزین اسکایپ برای کسب و کار آنلاین است.
microsoft Teams

microsoft Teams

رشد Teams مایکروسافت در بین سازمان ها

تیم ها شاهد رشد سریع به دلیل دسترسی Office 365 و محبوبیت مایکروسافت در کسب و کار بوده اند. این شرکت در اوایل امسال اعلام کرد که در حال حاضر 500000 سازمان در حال استفاده است. با این حال، مایکروسافت حاضر شد اطلاعات روزانه یا هفتگی کاربر فعال را در گذشته نشان دهد – معیارهایی که نشان می دهد که چگونه یک برنامه به طور منظم در یک سازمان استفاده می شود.

در این رویداد Inspire این هفته، مایکروسافت نیز گفت که 19 میلیون کاربر فعال در هفته دارد. در مقابل، Slack دارای 10 میلیون کاربر فعال روزانه است.

مایکروسافت اعلام کرد :  این ارتقاء نشان می دهد که شرکت ها و کارمندانشان سازگار با کارهایی هستند که متمرکز بر همکاری تیم و ارتباطات مبتنی بر کانال است. کادی دنداس، مدیر بازاریابی محصولات برای تیم، گفت: “آنچه که این داده ها به ما می گوید این است که مردم واقعا کار خود را به این پلت فرم باز برای ارتباطات و همکاری در زمان واقعی منتقل کرده اند.”

کرتزمن خاطرنشان کرد: حتی با اضافه کردن تعداد کاربرانی که همکاری تیم مایکروسافت و Slack را با یکدیگر دارند، نشان می دهد که بیشتر شرکت ها هنوز از نرم افزارهای همکاری استفاده نمی کنند. وی اضافه کرد که IDC انتظار دارد که بازار نرم افزار همکاری تیمی در پنج سال آینده بیش از 20 درصد رشد سالانه را در سال 2015 افزایش دهد.

نظر (02)

 1. 11/16/2018

  بسیاااااااااار عالیه

  پاسخ
 2. 11/16/2018

  لذت میبریم

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *