جشن پنجاه ساله فرود در ماه Hasselblad

نسخه ویژه 907X  – جشن پنجاه سال در ماه

hasselblad  در 20 جولای 1969، فضانوردان Aldrin و Armstrong موفق به فرود بر روی سطح ماه خود شدند، و تبدیل شدن به اولین انسان ها به پا روی ماه می شوند. آپولو 11 نه تنها یک نقطه عطف برای ناسا و کاوش فضایی بود،

بلکه یک لحظه مشخص برای Hasselblad به عنوان دوربین انتخاب شده برای مستند سازی این ماموریت تاریخی بود.

دوربین های Hasselblad در برابر فوران های شدید و عدم جاذبه در فضا،

این بار یک بار در یک لحظه نابود شده اند، به طوری که بقیه زمین را دیدند که چه فضانوردان Aldrin و Armstrong روی ماه تجربه کرده اند.

همانطور که سازندگان دوربین که ضبط عکس های مشهور، افسانه ای ماه را به نمایش گذاشتند، ما با 507 سالگی با نسخه ویژه 907X ویژه جشن می گیریم.

سالگرد اولین فرود به ماه

نسخه ویژه  907X ویژه سالگرد اولین فرود ماه و دوربین های Hasselblad را جشن می گیرد که این رویداد تاریخی را ثبت کرده است.

پنجاه سال پیش در سطح ماه قرار داشت. سه دوربین در این ماموریت، یک دوربین داده Hasselblad نقره ای (HDC)، یک دوربین سیاه Hasselblad الکتریکی (HEC) و یک HEC سوم سیاه بود –

اولین دوربین توسط فضانورد آرمسترانگ برای شلیک در سطح ماه استفاده شد،

دوم استفاده می شود از داخل ماژول عقاب قمر، و سوم استفاده شده توسط فضانورد مایکل کالینز در مدول فرماندهی کلمبیا در مدار ماه است.

HEC مورد استفاده توسط کالینز یکی از دوربین های سه است که به ماموریت آپولو 11 به زمین بازگردانده شد.

ویژگی های 907X Hasselblad

نسخه ویژه 907X شامل دوربین کامپکت 907X و مانیتور عقب CFV II 50C دیجیتال، هر دو در مات سیاه و سفید، درست مانند HEC مورد استفاده توسط کالینز که آن را به زمین بازگشت.

در پشت دیجیتال متن “در ماه از سال 1969″، یادآور HDC و HEC پشت سر گذاشته شده در سطح ماهانه پنجاه سال پیش است.

با هم، 907X و CFV II 50C تاریخچه عکاسی Hasselblad را به یک سیستم متصل می کنند.

کمترین دوربین بدنه Hasselblad که تنها 206 گرم وزن دارد، 907X بسیار نازک و سبک وزن است و به راحتی با CFV II 50C ترکیب شده است، و یک بسته عکاسی بسیار جمع و جور ایجاد می کند.

اتصال 907X به CFV II 50C امکان تیراندازی با طیف گسترده ای از اپتیک های Hasselblad، از جمله تمام لنزهای XCD و تمامی سیستم های HC / HCD، V و لنز XPan را از طریق آداپتورها فراهم می کند.

CFV II 50C

CFV II 50C دیجیتال دارای سنسور تصویری متوسط 50 مگاپیکسلی CMOS است که به صورت جداگانه برای عملکرد عالی، با عمق رنگ برجسته، طیف گسترده ای از 14 توقف و توانایی ضبط کامل تصاویر JPEG در دوربین، به کار می رود.

تکنولوژی Hasselblad Natural Color Solution در سیستم دوربین یکپارچه شده است، ونهای عالی، واقعی به زندگی را ارائه می دهد که مطابق آنچه چشم انسان می بیند، مطابقت دارد.

CFV II 50C از لحاظ ارگونومی از مدل قبلی پیشرفته تر است و در کنار یک اسلات باتری داخلی نیز لمس می کند و به سمت عقب شیب می دهد و آن را یک بسته حتی شیک تر می کند.

CFV II 50C همچنین به عنوان پشتی به طور جداگانه استفاده می شود که از سال 1957 و به علاوه دوربین های فنی و دیداری با اکثر دوربین های V System سازگار است.

Hasselblad

Hasselblad

CFV II 50C از لحاظ ارگونومی از مدل قبلی پیشرفته تر است و در کنار یک اسلات باتری داخلی نیز لمس می کند و به سمت عقب شیب می دهد و آن را یک بسته حتی شیک تر می کند.

CFV II 50C همچنین به عنوان پشتی به طور جداگانه استفاده می شود که از سال 1957 و به علاوه دوربین های فنی و دیداری با اکثر دوربین های V System سازگار است.

طراحی مفهومی

CFV II 50C میراث طراحی محور Hasselblad را با ظاهری بی نظیر از جمله فاکتور شکل مشابه مجلات اصلی V System ، اما در مات سیاه مانند HEC که زمین را به عقب بازگرداند، جشن می گیرد.

CFV II 50C دیجیتال را می توان با اکثر دوربین های Hasselblad V System که از سال 1957 و بعد از آن به علاوه دوربین های فنی ساخته شده است، با هم ترکیب می کند.

اتصال دوربین دیجیتال با کوچکترین دوربین دوربین رسانه متوسط Hasselblad، 907X،

یک بسته بسیار جمع و جور و جمع و جور را ایجاد می کند. ترکیب تکنولوژی مدرن با زیبایی شناسی کلاسیک که به دوربین Hasselblad SWC معروف است،

CFV II 50C و 907X به تاریخچه Hasselblad با کیفیت تصویر معروف آنها افزوده می شود.

هنگامی که با دوربین دوربین 907X ترکیب می شود، عکاس دسترسی به کل محدوده لنز XCD، ارائه فوکوس اتوماتیک و نوردهی خودکار را به دست می آورد. بر خلاف مدل های قبلی CFV، که از لحاظ گزینه های واقعی زاویه محدود هستند،

برای گسترش طیف گزینه های لنز حتی بیشتر، 907X سازگاری با طیف گسترده ای از آداپتورهای شخص ثالث و لنز را فراهم می کند.

ترکیب CFV II 50C و 907X به لنز های بزرگ زاویه ای از جمله XCD 21 و 30 دسترسی پیدا می کند.

این ترکیب بسیار شبیه دوربین Hasselblad SWC است ،

اما با لنزهای قابل تعویض. کلیه سیستم های HC / HCD، V System و XPan همچنین می توانند هنگام اتصال با آداپتور XH، آداپتور XV و آداپتور لنز XPan به کار گرفته شوند.

Hasselblad

Hasselblad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *