حفاظت از داده و مدیریت آن در سیستم عامل Dell EMC Unity Midrange Storage

به تازگی Dell EMC Unity 650F All-Flash Array در بخش Midrange Storage در مجله CRN به عنوان برنده‌ی جایزه‌ی محصول سال 2018  انتخاب شده است.

این جایزه گواهی است بر بهترین نوآوری‌های فنی، قابلیت اطمینان و کیفیتی که Dell EMC در مجموعه‌ی Midrange Storage ارائه می‌دهد.

این جایزه همچنین بر صداقت این شرکت در هدف خود برای نوآوری و سرمایه‌گذاری در محصولات Midrange Storage تایید می‌نماید.

به طور خلاصه می‌توان گفت که Dell EMC Unity روزبه‌روز بهتر می‌شود و شرکا و مشتریان Dell در سرتاسر دنیا این حرف را تصدیق خواهند نمود.

با انتشار Operating Environment 4.5 که ویژگی‌هایی مانند کاهش داده به صورت پیشرفته، حفاظت از داده و عملکردهای مدیریتی را گسترش می‌دهد،

Dell EMC Unity حتی از قبل هم بهتر شده است.

Dell EMC Unity برای مشتریانی که از قبل در Cloud  سرمایه‌گذاری کرده بودند و یا کسانی که تازه در این راه قدم گذاشته‌اند نیز با اضافه کردن گزینه‌های پیاده‌سازی بیشتر، حضور خود را در Cloud افزایش می‌دهد.

مشتریان همچنین از پیشرفت‌های کیفیتی که با هر نسخه از Dell EMC Unity همراه هستند، بهره‌مند خواهند شد.

Seife Teklu معمار ارشد راهکار‌ها در شرکت Arrow ECS می‌گوید: «ما همواره تحت تاثیر بهبودهایی که Dell EMC با پلتفرم Unity ایجاد کرده است قرار می‌گیریم.

نسخه‌ی جدید OE 4.5 که شامل تکنولوژی کاهش داده‌ی پیشرفته است به Arrow ECS این توانایی را داده است که داده‌های ما را به صورت کارآمدتری مدیریت نماید.

استفاده از قابلیت File Level Retention و نرم‌افزار مدیریت Quota به ما این توانایی را داده است که مدیریت تخصیص Storage و الزامات تطبیق‌پذیری مبتنی بر مقررات را بهبود ببخشیم،

درحالی‌که Metrosync Manager با اجازه دادن به منابع Storage همزمان فایل برای Failover کردن به Site مقصد ما در صورت وقوع Disaster، به کسب‌و‌کار ما کمک می‌کند Downtime برنامه‌ریزی نشده را کاهش دهد.»

امکانات جدید Dell EMC Unity OE 4.5

نرم‌افزار جدید برای پیشگیری از دست رفتن داده 

قابلیت‌های جدید Retention، تا یک تاریخ Retention مشخص، در سطح فایل از فایل‌ها در مقابل اصلاح یا حذف محافظت می‌کند. این قابلیت به خصوص در زمانی مفید است که برای مثال شرکت‌ها به الزاماتی تازه مربوط به مقررات یا تطبیق‌پذیری، که دارای چرخه‌های عمر طولانی‌تر هستند، محدود شده باشند و نیازمند دوره‌های نگهداری و Retention طولانی‌تری می‌باشند.

Storage تعریف‌شده توسط نرم‌افزار با HA

با Dell EMC Unity OE 4.5، دسترس‌پذیری بالا یا HA، به صورت Native برای Dell EMC UnityVSA Professional Edition  که توسط نرم‌افزار تعریف‌شده است با 2-Node، 2-Core و Tie Breaker Node برای محصولات 10، 25 و 50 ترابایت، اضافه شده است.

 

Dell EMC UnityVSA Tie Breaker Node یا Witness Node یک عضو سوم سبک وزن از کلاستر است تا در صورتی که تمام ارتباطات بین دو Node قطع شود، داوری (Arbitrate) نماید تا از خرابی داده جلوگیری شود.

همواره می‌توان Dell EMC UnityVSA Community Edition  را به صورت رایگان دریافت نمود.

با این که این موضوع مستقیما با انتشار OE 4.5 مرتبط نیست، سرمایه‌گذاری‌هایی برای پیشبرد قابلیت Dell EMC Unity برای شرکت در محیط‌های Hybrid Cloud انجام شده است که اکنون نیز در دسترس قرار دارد.

اجرای Dell EMC UnityVSA Cloud Edition در AWS Cloud

با Dell EMC Unity Cloud Edition جدید، می‌توان Dell EMC Unity Storage با عملکردهای کامل را به عنوان یک VM در یک محیط VMware Cloud با شرایط ابتدایی برای VMware Cloud روی AWS پیاده‌سازی نمود. در این نسخه می‌توان موارد زیر را پیاده‌سازی کرد:

خدمات فایل UFS64 جامع برای VM Cloud

قابلیت‌های DR مبتنی بر Cloud با همسان‌سازی غیرهمزمان Native

محیط‌های تست و پیاده‌سازی مقیاس ‏پذیر بدون سخت‌افزار Dell EMC Unity اضافی

Dell EMC Unity تایید شده با VMware Cloud Foundation

شرایط Dell EMC Unity و VMware Cloud Foundation NFS به کاربر این توانایی را می‌دهد که Building Blockهای Do It Yourself Cloud را به کار گیرد تا بتواند یک پلتفرم Cloud سفارشی را با استفاده از زیرساختی Best-Of-Breed، با Cloud فعال طراحی کرده و بسازد،

مانندDell EMC Unity . Dell EMC Unity اولین خانواده‌ی Array مربوط به Storage خارجی مبتنی بر NFS (یا همان فایل) است که با VMware Cloud Foundation تایید شده است.

این امر نیز بیش از پیش مزیت‌های ملموس خرید Stack کامل Dell Technologies را نشان داده و سرمایه‌گذاری‌های مربوط به مهندسی Dell EMC Unity را در VMware برجسته می‌سازد.

نظر (02)

 1. امیر
  11/16/2018

  پرفکت

  پاسخ
 2. محسن
  11/16/2018

  شما ایرانی

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *